Technika prodlužování

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Jde o postup, kdy se k vlastním řasám připojují pomocí speciálního lepidla jednotlivé řasy. Metodou řasa na řasu se ke každé vlastní řase přidá řasa nová. Řasy tak získají potřebnou hustotu, délku, ale i natočení. Výsledkem aplikace permanentního prodloužení řas budou na dlouhou dobu (cca dva měsíce) nádherné řasy vypadající naprosto přirozeně. Probudit se každé ráno upravená? Žádný problém

Aplikace trvá 2  hodiny, dle počtu aplikovaných řas. Doplňování odrostlých řas se provádí jednou za 3 – 6 týdnů.

S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují

 

 Doplňování řas

Počítá s tím, že každá řasa má svůj životní cyklus cca. 60 - 90 dní (některé zdroje uvádějí i 150 dni). Proto jednou za čas je dobrý navštívit svého specialistu na prodlužování řas a provést kontrolu nebo doplnění jednotlivých řas.

Obvykle se provádí jednou za cca 3-6 týdnu. Řasy, které špatně drží a jsou křivé se odstraní a přilepí nové řasy, případně doplní jejich počet.

Je zapotřebí korekce i z důvodu, že vaše vlastní řasy se pořád obnovují a prodloužené řasy vypadávají společně s odumřelými vlastními řasami. Vedle odumřelých řas vždy naroste nová řasa, na kterou se přilepí nová umělá při korekci. Takto snadno dokážete zajistit dokonalý vzhled tak dlouho, jak budete chtít.