Otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi permanentním prodlužováním řas a umělými řasami ?

Je třeba rozlišovat mezi permanentním prodlužováním řas a umělými řasami. Umělé řasy "nalepovací" představují rychlý a jednoduchý systém prodloužení řas s velmi krátkou trvanlivostí - pouhý 1 den.  Aplikují se na pokožku horního víčka a odstraňují se jednoduše vodou nebo odličovacím přípravkem.

U permanentního prodlužování řas je trvanlivost o mnoho delší, v závislosti na náležité péči ze strany zákaznice, jakož i na  přirozeném cyklu růstu řas!

 

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Řasy drží na přírodních řasách po celou dobu jejich růstového cyklu, tudíž permanentně. Je nutné je pravidelně doplňovat na řasy nově dorostlé (1 × za 3–5 týdnů).

Mám řídké řasy, dají se zahustit?

Samozřejmě, v tom je přece kouzlo. Nejedná se pouze o prodloužení, ale zejména o zahuštění a tvarování řas. Kombinují se  různé tloušťky řas a tím se docílí perfektně plného vzhledu.

Nevypadají mi mé vlastní řasy?

Pokud budete navštěvovat vždy certifikovanou stylistku a budete o řasy řádně pečovat, taj je to  pro Vaše přírodní řasy naprosto bezpečné.

Nebudu mít těžká víčka?

Umělé řasy jsou ultralehké a na očích je v žádném případě necítíte. Přirozený pocit při nošení, to je pro  charakteristické.

Mohou se prodloužené řasy líčit?

Řasy již nebudete muset nikdy líčit, to je jejich hlavní výhodou. Používání řasenky nedoporučujeme pouze z důvodu zbytečného mechanického namáhání spojů při líčení a odličování. Pokud si přesto přejete příležitostně Vaše řasy líčit, můžete použít jakoukoliv Vaši oblíbenou řasenku (vyjma voděodolné). Není nutné pořizovat speciální řasenku pro prodloužené řasy!

Jak mám postupovat při odličování?

Nepotřebujete žádné speciálně formulované odličovače na prodloužené řasy. Ideální je použití odličovací pěny (dle Vašeho typu pleti a používané kosmetiky) – řasy navlhčete, jemně promněte prsty s pěnovým přípravkem a opatrně smyjte vodou. Vyvarujte se použití univerzálního odličovače na prodloužené řasy, který může být zcela nevhodný pro Váš typ pleti a citlivé oční okolí. Vyvarujte se použití odličovacích přípravků na bázi oleje (dvousložkové odličovače, oleje, mléka apod.). Nikdy nepoužívejte k odličování vatové tampony nebo tyčinky, vlákna by se mohla zachytit za spoje řas.